چرا این پیام در واتس اپ من نمایان می شود “شما موقتا اجازه استفاده از واتس اپ را ندارید”؟ 

You’re temporarily banned form WhatsApp

اگر واتس اپ گمان ببرد که که فعالیت های اکانت شما خلاف قوانین واتس اپ است و بر روی سیستم آن اخلال ایجاد می کند ، موقتا اجازه استفاده شما از واتس اپ گرفته خواهد شد. شما پیامی را در واتس اپ خواهید دید که مدت زمان ممنوع بودن استفاده از واتس اپ برای شما مشخص شده است.

در زمان ممنوع بودن استفاده از واتس اپ شما به هیج قسمتی از برنامه واتس اپ دسترسی نخواهید داشت. بعد از اینکه مدت زمان ممنوع بودن سپری شد شما دوباره قادر به استفاده از واتس اپ خواهید بود.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این ممنوعیت شما از طرف واتساپ بر روی گزینه اطلاعات بیشتر Learn More در صفحه واتس اپ خود کلیک کنید.

فعالیت هایی که می تواند منجر به ممنوعیت موقتی استفاده از واتس اپ شوند:
  • فرستادن پیام های زیادی به کاربرانی که شما را در دفترچه تلفن گوشی خود ندارند. حتما از دوستان خود در واتس اپ بخواهید که شما را به دفترچه تلفن خود اضافه کنند. تا از سمت انها به صورت عادی پیام دریافت کنید.
  • بلوک شدن توسط تعدادی زیادی کاربر در مدت کوتاهی. تنها به کاربرانی پیام بدهید که قصد دریافت پیام های شما را داشته باشند و شما را بلاک نکنند.
  • ساختن گروه های زیادی که شامل کاربرانی است که شما را در دفترچه تلفن گوشی خود ثبت نکردند. اگر مخاطبان دفترچه تلفن شما واقعا شما را می شناسند ، از تمام دوستان خود در واتس اپ بخواهید که شما را در دفترچه تلفن خودشان ثبت کنند.
  • برای فرستادن یک پیام به تعداد زیادی از مخاطبان گوشی خود باید از قابلیت ارسال انبود یا برادکست در واتس اپ استفاده کنــــید.
  • شما مقررات واتس اپ را نادیده گرفته اید.

اگر پیام “شماره شما دیگر قادر به استفاده از خدمات ما نیست”  یا Your number … is no longer allowed to use our service را می بینید، به مطلب “شماره شما دیگر قادر به استفاده از خدمات ما نیست” مراجعه کنید.

درباره نویسنده

سید حامد موسوی

مهندس برق - مخابرات و در زمینه های طراحی مدارت الکترونیکی ، مخابراتی، برنامه نویسی چند رسانه ای ، طراحی وب ، اندروید ، نریشن و گرافیک فعالیت دارم.

متن نظر