در صورتی که اکانت توییتر شما به کلی مسدود شده است و در هنگام توییت کردن با خطای تعلیق یا Suspend مواجه میشوید با ما همراه باشید.

برای اینکار ابتدا وارد اکانت تویید خود شوید.

سپس روی این لینک کلیک کنید تا رخواستی را برای تیم پشتیبانی توییتر ارسال کنید و از آنها درخواست لغو تعلیق نمایید.

در این صفحه فرمی مشابه فرم زیر خواهید دید:

 

 

در قسمت Where are you experiencing this issue? باید مکانی که با مشکل مواجه هستید را مشخصی کنید، اگر از رایانه و مرورگر برای دسترسی به توییتر استفاده می کنید این گزینه را روی Mydesktop Web Browser قرار دهید ولی اگر از گوشی استفاده میکنید، گزینه های مربوط به گوشی را انتخاب کنید.

در قسمت Description of problem باید مشکل خود را به انگلیسی توضیح دهید، اگر زبانی خوبی ندارید به این لینک رفته و متن خود را به فراسی نوشته و سپس اتوماتیک به انگلیسی تبدیل کنید.

 

به هیچ وجه از همین متنی که من نوشته ام استفاده نکنید، ارسال متن های تکراری باعث می شود تیم بازبینی توییتر بیشتر به اکانت شما شک کند و آن را باز نکند.

 

سپس در قسمت Your information باید اطلاعات اکانت خود را وارد کنید.

نامی که هنگام ثبت نام وارد کرده اید، ایمیل و شماره تلفن اکانت توییتر خود را نیز وارد نمایید و سپس روی دکمه ی CONTINUE کلیک کنید.

 

 

اگر با کپچا “من ربات نیستم” مواجه شدید آن را حل کنید.

فرم در نهایت به شکل زیر در می آید:

 

و سپس روی Submit کلیک کنید.

حال پیامی مشابه زیر مشاهده خواهید کرد:

 

پس از مدتی و یا همان لحظه اگر وارد صفحه اصلی توییتر شوید خواهید دید که توییتر پیام Suspend را برداشته است، اما ممکن است به ایمیل شما و یا شماره تماس شما ایرادی گرفته باشد.

برای مثال اگر به ایمیل شما ایرادی گرفته باشد:

 

این ایراد در خصوص این است که شما ایمیل خود را تایید نکرده اید.

اگر به این ایمیل دسترسی دارید روی دکمه Resend Confirmation کلیک کنید و سپس وارد این ایمیل شده و لینکی را که توییتر برای شما فرستاده است را باز نمایید.

اگر به این ایمیل دیگر دسترسی ندارید وارد این لینک شود.

سپس در قسمت ایمیل یک ایمیل دیگر وارد نمایید و منتظر باشید تا توییتر به ایمیل جدیدی که معرفی کرده اید پیام تایید بفرستد.

 

موفق باشید.

درباره نویسنده

سید حامد موسوی

مهندس برق - مخابرات و در زمینه های طراحی مدارت الکترونیکی ، مخابراتی، برنامه نویسی چند رسانه ای ، طراحی وب ، اندروید ، نریشن و گرافیک فعالیت دارم.

متن نظر