عکس های جدید منتشر شده از آیفون ۷ محصول جدید اپل که طبق عادت هرساله اپل که قرار است در سپتامبر (شهریور) رونمایی شود منتشر شده است. با ما همراه باشید تا درمورد برخی از ویژگی های بکار رفته در این اسمارت فون را برای شما فاش کنیم.


در تصاویر مشاهده شده از درب پشتی گوشی اولین چیزی که توجه را به خود جلب می کند وجود دو دوربین در کنار یکدیگر می باشد.

شایعاتی که به گوش ما رسیده نشان از این می دهد که این دو لنز با زوم ۳X اپتیکال است و با زوم 3X از کیفیت تصویربرداری شما نمی کاهد.

گفته می شود که اپل این دوربین ها را از شرکت سونی تهیه کرده است.

image of iphone 7
 - چی جوری

از دیگر مواردی که قابل تامل است وجود سه نقطه در پایین گوشی می باشد. این نقاط برای ما بسیار آشناست!

قبلا این سه نقطه را در آیپد پرو (iPad Pro) مشاهده کرده بودیم که برای اتصال کیبورد فابریکی آیپد بود، پس این احتمال وجود دارد که با عرضه این آیفون کیبورد های آن را نیز در بازار ببینیم.

اما نمی توان بصورت قطعی گفت که وجود این سه نقطه تنها برای کیبورد فیزیکی باشد، زیرا که اپل از آن بعنوان Smart Connector یادکرده و یک کانکتور هوشمند حتما قابلیت هایی فراتر از صرفا یک کیبورد خواهد داشت.

 

مثل اینکه اپل به انتقادات توجه کرده و در نسل جدید گوشی های خبری از خط آنتن در پشت گوشی مشاهده نمی شود، ولی کمی که با دقت نگاه کنید میتوان خط های آنتن را در لبه های پاییت و بالای گوشی مشاهده کرد.

و در آخر مطمئنن شایعاتی از حذف جک ۳.۵ میلیمتری در نسل جدید آیفون به گوش شما خرده است.

در عکس هایی که به دست ما رسیده است بسیار سخت است تشخیص بودن یا عدم وجود این جک در گوشی، پس فعلا در مورد این قضیه حرفی نمیزنیم!

 

تصاویر آیفون 7 پلاس
 - چی جوری

 

 

 

 

 

 

 

درباره نویسنده

امیرحسین

برای آنچه که اعتقاد دارید،
ایستادگی کنید،حتی اگر هزینه اش تنها ایستادن باشد
>>آلبر کامو<<

متن نظر