پاک شدن اطلاعات گوشی و عکس ها و فیلم ها برای همه ما اتفاقی رخ داده است که بعد از آن با وحشت و نگرانی دنبال راه کاری بودیم، همیشه در ریکاوری و بازیابی فایل ها مهم ترین چیز زمان است، زمان را ازدست ندهید، ارتباطتان را اینترنت قطع کنید و فایلی را جا بجا نکنید.


بازیابی فایل های پاک شده در اندروید (بدون نیاز به روت)

اگر نمی دانید روت به چه معنی است ، پس احتمالا گوشی شما روت نیست.

بروزرسانی : روش جدید و آسان ریکاوری بدون نیاز به روت را در مطلبی دیگر برای شما آماده کرده ایم اینجا کلیک کنید و آن را نیز مطالعه فرمایید.

اما همین مطلب این صفحه را نیز از دست ندهید با مطالعه آن چندین روش ها ریکاوری را بیاموزید.

یکی از راه هایی که برای ریکاوری بدون نیاز به روت پیشنهاد می شود استفاده از نرم افزار های ریکاوری ویندوزی است که اگر گوشی شما مانند یک فلش مموری خود را در My Computer ظاهر کرد میتوانید از این دسته نرم افزار ها استفاده کنید ، در برخی از ورژن های اندروید وقتی شما گوشی را به رایانه وصل می کنید مانند یک فلش مموری عمل کرده و می توانید با نرم افزار های ریکاوری آن را ریکاوری کنید، اگر اطلاعات پاک شده درون حافظه SD card شما بود، می توانید آن را به یک رم ریدر (Ram Reader) وصل کنید و به رایانه وصل کنید و مانند یک فلش با آن برخورد کنید !

برای مشاهده ادامه اموزش به صفحه بعد مراجعه کنید:

درباره نویسنده

سید حامد موسوی

مهندس برق - مخابرات و در زمینه های طراحی مدارت الکترونیکی ، مخابراتی، برنامه نویسی چند رسانه ای ، طراحی وب ، اندروید ، نریشن و گرافیک فعالیت دارم.

۱۲۰ نظر

متن نظر