با اندروید خودتان مشکل دارید؟ اندروید دارای ویژگی های بسیار خوبی می باشد از قبیل پایداری، انعطاف پذیری و . . . اما همانند دیگر سیستم عامل ها این سیستم عامل نیز بی نقص نیست و گاها برای کاربران خود مشکل زا می شود. در این آموزش به رایج ترین مشکلات در اندروید و راه های سریع رفع این مشکلات اشاره می کنیم.

در بخش اول  و دوم سری آموزش های مشکلات اندروید به شما برخی از مشکلات و راه حل های سریع را آموزش دادیم.

نمی توانم ویدئو های دانلود شده ی گوشی را مشاهده کنم

اگر فایل ویدئویی را دانلود کردید و گوشی شما قادر به پخش آن نبود، پس باید از یک نرم افزار جانبی برای این کار استفاده کنید. بهترین برنامه ها برنامه هایی می باشند که در زیر برای شما آورده شده اند :

Install on Google PlayMX Player

 

Install on Google PlayVLC

من یک بدافزار نصب کردم!

توصیه می کنیم هرگز برنامه ها و یا بازی های کرک شده را نصب نکنید. ممکن است در این میان در فایل های یک بازی کرک شده یک بدافزار گنجانده شده باشد. برای اطمینان خاطر از امینت گوشیتان برنامه Lookout را نصب کنید.

Install on Google PlayLookout

اینترنت گوشی کار نمی کند

شما از دو طریق اتصال وای فای و اینترنت خط می توانید به اینترنت متصل شوید. اگر در اتصال وای فای شما مشکل اینترنت دارید، مودم خود را بررسی کنید که به احتمال زیاد مشکل همان است.

در اینترنت خط تقریبا دلیل تمامی مشکل ها تنظیمات APN می باشد. تنظیمات APN برای هر اپراتوری می تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از نحوه اعمال این تنظیمات به سایت اپراتور خط مراجعه کنید و تنظیمات APN را دریافت کنید.

نمی توانم به مودم وای فای (Wi-Fi) وصل شوم

اگر شخصی بخواهد در مورد مشکلات مودم وای فای و اتصالات آن مطلبی تهیه می تواند یک کتاب بنویسد. ساده ترین روشی که می توانید آن را تست کنید این است که مودم و گوشی را یک بار ریستارت کنید. اگر مودم خود را مخفی کرده اید و یا مک فیلتر (MAC Filter) آن را فعال کرده اید این آموزش ها می تواند به شما کمک کند.

 

درباره نویسنده

امیرحسین

برای آنچه که اعتقاد دارید،
ایستادگی کنید،حتی اگر هزینه اش تنها ایستادن باشد
>>آلبر کامو<<

متن نظر