چرا تصاویر قدیمی در واتس اپ تار می شوند؟

هنگامی تار شدن تصاویر در واتساپ اتفاق می افتد که واتس اپ نتواند آن ها را بر روی موبایل و یا کارت حافظه گوشی شما پیدا کند. این اتفاق معمولا زمانی رخ می دهد که تصویر از روی گوشی و یا کارت حافظه شما پاک شده باشد.

در این حالت حتی تصاویر برای شما باز هم نمی شوند. این مورد برای فیلم ها نیز صادق می باشد. در واتس اپ هنگام ارسال عکس و فیلم ، ابتدا یک عکس کم کیفیت با حجم کم برای شما می آید ! چه بخواهید و چه نخواهید از حجم شما و ترافیک اینترنت شما استفاده می کند!! بعد از دانلود عکس واتس اپ دیگر عکس تار را کنار می گزارد! و همان عکس اصلی را نشان می دهد، اما وقتی عکس اصلای را از مکان خود جابجا کنید یا ان را پاک کنید واتس اپ دیگر نمیتواند عکس اصلی را نشان دهد و همان پیشنمایش تار را باقی می گزارد.

هنگامی که عکسی ( پیامی ) بر روی گوشی شما دانلود می شود دیگر امکان دانلود دوباره آن وجود ندارد به همین علت باید به دوستتان بگویید که تصویر را دوباره برای شما ارسال کند.

تصاویر بر روی کارت حافظه مطمئن تر ذخیره می شوند به همین علت ما پیشنهاد می کنیم که در صورت امکان کارت حافظه برای گوشی خود تهیه کنید.

# سرویس عکس شفاف واتس اپ # بزودی

چرا تصاویر در واتس اپ تار می شود؟ - چی جوری

درباره نویسنده

سید حامد موسوی

مهندس برق - مخابرات و در زمینه های طراحی مدارت الکترونیکی ، مخابراتی، برنامه نویسی چند رسانه ای ، طراحی وب ، اندروید ، نریشن و گرافیک فعالیت دارم.

۱ نظر

متن نظر