دسته کنسول بازی Xbox One یکی از بهترین گیم پد ها از نظر خیلی از افراد است. مایکروسافت به تازگی درایور این دسته را برای ویندوز 10 منتشر کرده است. برای کاربران سیستم عامل مک درایوری بصورت رسمیاز طرف Apple منتشر نشده است ولی درایوری وجود دارد که این اتصال را برقرار می کند.

اتصال دسته ایکس باکس به تمامی سیستم عامل ها فقط با کابل ممکن است هرچند مایکروسافت وعده داد که یک آداپتور واسط برای برقراری بی سیم خواهد داد.

ویندوز

استفاده از دسته Xbox One در ویندوز، مک و لینوکس - چی جوری

شما می توانید درایور ویندوز دسته را از این قسمت دانلود کنید!

مواظب باشید که درایوری که دانلود می کنید بسته به ۳۲Bit یا 64Bit بودن با ورژن ویندوز شما مطابقت داشته باشد.

پس از نصب درایور دسته ایکس ابکس شما باید به خوبی کار کند.

 

مک

استفاده از دسته Xbox One در ویندوز، مک و لینوکس - چی جوری

همانطور که در قسمت بالا گفتیم درایور رسمی برای سیستم عامل مک وجود ندارد، اما پکیجی وجود دارد به نام Xone-OSX که پس از نصب آن دسته به خوبی کار می کند.برای رفتن به صفحه دانلود درایور اینجا کلیک کنید!

در داخل بسته دانلودی درایور یک Package Installer وجود دارد که براحتی کل بسته را نصب می کند.

پس از اتصال دسته به مک شما این اماکن وجود دارد که دکمه ها به خوبی کار نکنند، اکثرا به دنبال این هستند که در داخل بازی تغییرات در دکمه های دسته را پیدا کنند ولی چیزی پیدا نمی کنند!!

برنامه ای وجود دارد که با آن براحتی میتوانید این تغییرات را اعمال کنید. برای دانلود این نرم افزار اینجا کلیک کنید!

نکته:

وقتی برنامه Enjoyable را باز می کنید و دسته را متصل می کنید.دسته شما را بعنوان دسته کنسول ایکس باکس 360 میشناسد، فرقی نمیکند!! شما تنظیمات را اعمال کنید.

لینوکس:

 

بعد از سیستم عامل ویندوز ۱۰، لینوکس تنها سیستم عاملی که بصورت رسمی پشتیبانی می شوند. به نصب درایور نیاز ندارد و پس از اتصال دسته آن را شناسایی می کند.

درباره نویسنده

امیرحسین

برای آنچه که اعتقاد دارید،
ایستادگی کنید،حتی اگر هزینه اش تنها ایستادن باشد
>>آلبر کامو<<

متن نظر