حتما برای شما پیش آمده که اتصال یک برنامه به اینترنت در هنگام کار شما باعث اختلال یا اذیت شما شده باشد یا اتصال به اینترنت یک برنامه موجب پریدن فایل کرک آن شده باشد.


 

برای بلاک (Block) کردن دسترسی برنامه های ویندوز به اینترنت می توان از آنتی ویروس یا حتی سرویس های ویندوز نیز اقدام کرد اما با برنامه OneClickFirewall کار بسیار راحت تر است و هر کسی می تواند دسترسی برنامه های مختلفش به ویندوز را تنطیم کند.

برای شروع می توانید برنامه را لینک OneClickFirewall دانلود کنید و نصب نمایید.

بلاک کردن اینترنت یک برنامه
 - چی جوری

نصب برنامه بسیار ساده است و کافی است فایل نصبی برنامه را اجرا کرده و پس از مشخص کردن مکان نصب آن را نصب نمایید.

بستن دسترسی به اینترنت برای هر برنامه ای - چی جوری

نحوه بلاک کردن دسترسی اینترنت برنامه ها

برای مشخص کردن نحوه کار برنامه OneClickFirewall ما اینترنت یک برنامه را برای شما بلاک می کنیم، برای مثال مرورگر اپرا (Opera).

برای بلاک کردن دسترسی به اینترنت یک برنامه ابتدا باید به پوشه نصب برنامه بروید و فایل اجرایی برنامه را پیدا کنید.(منظور از فایل اجرایی به این معنی است که با دابل کلیک بر روی آن برنامه باز و اجرا شود و نه قسمتی از برنامه بلکه برنامه اصلی)

بلاک کردن اینترنت km  player
 - چی جوری

بر روی فایل اجرایی برنامه کلیک راست کرده و بر روی گزینه “Block Internet Access” کلیک کنید.

بستن دسترسی به اینترنت برای هر برنامه ای - چی جوری

حال اگر برنامه را اجرا کنید می بینید که فایروال (Firewall) برنامه اجازه دسترسی به اینترنت را به برنامه نمی دهد. برای مثال در اپرا می بینید که با پیغام “Your Internet access is blocked” مواجه می شویم.

بلاک کردن اینترنت km  player
 - چی جوری

بازگردانی دسترسی به اینترنت برنامه ها

گاهی وقتا شما تنها به این نیاز دارید که چند لحظه برنامه مورد نظرتان دسترسی به اینترنت نداشته باشد، برای مثال می خواهید نرم افزاری را کرک کنید و برخی از نرم افزار برای اینکه کرک شوند نباید دسترسی به اینترنت داشته باشند.

برای بازگردانی مجدد دسترسی به اینترنت یک برنامه دوباره به پوشه نصب برنامه بروید. بر روی فایل اجرایی برنامه کلیک راست کنید و اینبار بر روی “Restore Internet Access کلیک کنید.

 

بستن دسترسی به اینترنت برای هر برنامه ای - چی جوری

 

 

درباره نویسنده

امیرحسین

برای آنچه که اعتقاد دارید،
ایستادگی کنید،حتی اگر هزینه اش تنها ایستادن باشد
>>آلبر کامو<<

متن نظر