یکی از مهم ترین سوالاتی که در واتس اپ پرسیده می شود ساخت گروه است، یکی از ویژگی های فوق العاده واتس اپ که آن را نمی توانید در پیامک های معمولیتان داشته باشید. چت گروهی به شما اجازه می دهد در هر گروه همزمان با ۱۰۰ نفر چت یا تبادل پیام کنید. این راه یکی از بهترین راه ها برای ارتباط شما با خوانواده، هم کلاسی ها، هم دانشگاهی ها و دوستان  و …است.

چند چیز است که باید حتما بدانید : 

۱. هیچ محدودیتی در تعداد گروه هایی که شما می توانید بسازید وجود نحواهد داشت.

۲. هر گروه می توانید ۱ یا تعداد بیشتری مدیر داشته باشد. فقط مدیران گروه هستند که می توانند اعضای جدید به گروه اضافه کند یا کسی را حذف کند.

۳. فقط مدیران گروه می توانند اعضای دیگر آن گروه را نیز مدیر گروه کنند.

۴ . اگر شما تنها رییس یا مدیر گروه باشید و خود را از گروه حذف کنید ، واتس اپ به صورت تصادفی یکی دیگر از اعضای گروه را به عنوان رییس انتخاب می کند . رییس جدید مجددا می تواند شما را به گروه اضافه کند.

۵. شما همیشه میتوانید تعیین کنید که می خواهید در گروه بمانید یا خیر . و اجباری وجود ندارد . به یاد داشته باشید که رییس گروه فقط می تواند افراد دیگر را به گروه اضافه کند . پس اگر سوالی در مورد اینکه چرا به یک گروه خاص اضافه شده اید و … دارید می توانید آن را از رییس گروهتان بپرسید.

۶. اگر شما توسط یکی از مخاطبان خود بلاک (یا مسدود ) شده باشید، هم چنان اگر در یک گروه مشترک با هم قرار داشته باشید ، میتوانید پیام هایی را که در گروه میفرستید را ببینید.

# آموزش ساخت گروه در اندروید #

# آموزش ساخت گروه در ویندوز فون #

درباره نویسنده

سید حامد موسوی

مهندس برق - مخابرات و در زمینه های طراحی مدارت الکترونیکی ، مخابراتی، برنامه نویسی چند رسانه ای ، طراحی وب ، اندروید ، نریشن و گرافیک فعالیت دارم.

متن نظر