کمپانی معروف و معتبر سوپرسل (Super Cell) اخیرا یک بازی جید از جنس استراتژیک به نام کلش رویال (Clash Royale) معرفی کرده است. این بازی یک بازی کاملا جدید است که برخی از کارکتر های کلش آف کلنز (Clash of Clans) نیز در آن حضور دارند. برای بازی کردن نکاتی وجود دارد که اگر به آنها توجه کنید می توانید پیشرفت بهتری در این بازی داشته باشید.


 

Clash Royale : آموزش مبتدیان

  • در شروع بازی شما باید یک هماهنگی و بالانس بین منابع خود ایجاد کنید، پس فقط هدف خود را بر روی منابع قوی و قدرتمند نگذارید.
  • از این که حریف مقابل شما، با یک حمله قوی شما را تحت فشار قرار می دهد نترسید، حتی اگر یکی از برج های (tower) خود را از دست دادید شجاع باشید! در این بازی کسی که عجولانه عمل کند حتما می بازد.
  • هنگامی که تنها که تنها یک دقیقه زمان باقی مانده است، همه ی نیروهای خود را ارسال نکنید، در این زمان شما باید تمام توجه خود را به برج های باقی مانده بخصوص برج پادشاهی (King’s Tower) بگذارید تا از آنها محافظت کنید.

ترفند های کلش رویال (Clash Royale) – آموزش مبتدیان - چی جوری

Clash Royale : ترفند های درون عرشه (Deck)

همه می خواهند که وارد بازی کلش رویال (Clash Royale) شوند و برای پیروزی فکر می کنند که تنها به یک تاکتیک پیچیده و زمین خوب نیازمندند. ولی حقیقت این است که ما چیزی به نام تاکتیک بی نقص یایک نقشه و یا زمین بی نقص نداریم!

  • اگر شما بازی را تازه شروع کرده اید از نیرو های خیلی گران استفاده نکنید. همچنین توصیه چی جوری به شما این است که از نیرو های خیلی ارزان و ضعیف نیز استفاده نکنید.(تعادل بخرج دهید!)
  • طبق قانون انگشتی(شست!) شما باید انشگت شست فرزی داشته باشید تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن با فعال شدن نیرو ها آنها را انتخاب کنید. این عمل در نیرو های هوایی و بخصوص برج های دفاعی زن خود را بیشتر نشان می دهد.
  • کارت های شما باید با اولویت هایتان در یک حمله متناسب باشد. اگر از حمله های سریع و برق آسا خوشتان می آید باید از نیرو هایی که سرعت بالایی دارند استفاده کنید، ولی اگر شما ساختاری دفاعی را بیشتر ترجیح می دهید، باید از نیروهایی استفاده کنید که دارای damage بالایی هستند.

آموزش بازی Clash Royale - چی جوری

برای دانلود آخرین نسخه از بازی کلش رویال (Clash Royale) به لینک زیر بروید :

Install on Google PlayInstall on iTunesClash Royale

 آموزش های بیشتر در لینک های زیر:

 

 

 

درباره نویسنده

امیرحسین

برای آنچه که اعتقاد دارید،
ایستادگی کنید،حتی اگر هزینه اش تنها ایستادن باشد
>>آلبر کامو<<

متن نظر