برخی از تماس ها بسیار مهم می باشند طوری که شاید لازم باشد شما آن را چندین بار گوش کنید و یا تماس مهمی باشد که بعدا بخواهید از آن درجایی استفاده کنید. تماس های شما در جایی ثبت نمی شود. اگر تماس های شما برایتان مهم می باشد و دوست دارید آن را داشته باشید با ما همراه باشید.


برنامه Automatic Call Recorder

ضبط خودکار تماس ها در اندروید بدون اشغال حافظه - چی جوری

اولین برنامه این Automatic Call Recorder (ضبط کننده ی خودکار تماس) می باشد که به صورت خودکار تمامی تماس های شما را ضبط می کند. از دیگر ویژگی های این نرم افزار، نوشتن متنی در باره ی هر تماس ضبط شده می باشد که به شما کمک می کند تا بعدا بتوانید این تماس ها را دسته بندی کنید. این برنامه رایگان می باشد اما برای خلاص شدن از شر تبلیغات مزاحم کننده با قیمت 7 دلار و ارتقاء به نسخه پرو می توانید این کار را انجام دهید.

در تست هایی که در این برنامه انجام دادیم متاسفانه با وجود وضوح صدا در هنگام تماس این کیفیت را در فایل ضبط شده شاهد نبودیم، اما در حالتی که تماس بر روی اسپیکر انجام شد این کیفیت بسیار بهتر شد.

Install on Google PlayCall Recorder

در این برنامه شما می توانید با اتصال به حساب کابری خود در Dropbox یا Google Drive فایل تماس های خود را در جایی از فضای ابری ذخیره کنید تا حتی در صورتی که گوشی شما گم یا اطلاعات آن از بین رفت مکالمات شما جایی دیگر ذخیره شده باشند.

برنامه ی Call Recorder – ACR

برنامه ی دیگر Call Recorder – ACR می باشد که در ابتدای نصب از شما در مورد قوانین کشور در مورد حریم خصوصی و اینکه درصورتی که این عمل در کشور شما جرم محسوب نمی شود، سوال می پرسد. در این برنامه شما می توانید تماس های خود رابر اساس نام و یا تاریخ و یا میزان اهمیتی که برایتان دارد دسته بندی کنید. این برنامه نیز مانند برنامه ی قبلی از سرویس های ابری پشتیبانی می کند که سرویس OneDrive را نیز پشتیبانی می کند. برای استفاده از سرویس ازسال این تماس ها بصورت ایمیل باید از نسخه ی پرو که 3 دلار هزینه بر می باشد استفاده کنید.

ضبط خودکار تماس ها در اندروید بدون اشغال حافظه - چی جوری

این برنامه فایل های صوتی را در فرمت M4A ذخیره می کند که دارای کیفیت مناسبی می باشد اما در تست های صورت گرفته، فایل های ضبطی دارای صدای پایینی بودند.

Install on Google PlayACR

از مهمترین ویژگی های این برنامه قابلیت اتصال مستقیم به FTP Server می باشد.

برنامه Call Recorder – Automatic

شما در این برنامه می توانید تعیین کنید که تنها تماس هایی که گرفته شده یا دریافت شده را ضبط کند و یا لیستی از مخاطبین را در لیست سفید قرار دهید تا تماس ها برای این مخاطبین ثبت و ضبط نشود.

ضبط خودکار تماس ها در اندروید بدون اشغال حافظه - چی جوری

یکی از عمده ترین مشکلات این نرم افزار عدم پخش فایل ضبطی در خود برنامه می باشد و فایل صوتی را شما باید در موزیک پلیر ها و یا برنامه های دیگر پخش کنید. از دیگر علل ضعف این برنامه پولی بودن بخش آپلود فایل های ضبطی در سرویس های ابری می باشد.

Install on Google PlayCall Recorder

درباره نویسنده

امیرحسین

برای آنچه که اعتقاد دارید،
ایستادگی کنید،حتی اگر هزینه اش تنها ایستادن باشد
>>آلبر کامو<<

۲ نظر

متن نظر