بازی های پاسور یا ورق بازی که به نام های Solitaire و بازی کشف مین یا Minesweeper نیز معروف بودند از نسخه ی کلاسیک خود مفداری دور شده اند. در ویندوز های جدید این بازی ها گرافیکی تر و چند بازی دیگر نیز به آن اضافه شده است، اما در کجای ویندوز قرار دارند؟


 

چگونه ورق بازی را در وبندوز ۱۰ اجرا کنیم؟

ورق بازی در ویندوز ۱۰ بصورت پیشفرض نصب شده استو کافی است تنها منوی استارت خود را باز کنید و وارد Microsoft Solitaire Collection شوید.

اگر گزینه ی Microsoft Solitaire Collection برای شما وجود نداشت به احتمال قوی خودتان آن را پاک کرده اید و می توانید از طریق ویندوز استور اقدام به نصب آن کنید.

چه اتفاقی برای ورق بازی و کشف مین در ویندوز ۸ و ۱۰ افتاده است؟ - چی جوری

اجزای بازی کشف مین یا Minesweeper در ویندوز 10

بازی کشف مین یا Minesweeper بصورت پیشفرض بر روی ویندوز 10  نصب نمی باشد، اما می توانید آن را بصورت رایگان دانلود ونصب کنید. برای نصب بازی کافی است تا استور ویندوز را باز کنید و عبارت Minesweeper را در آن جستجو کنید. با بر روی لیک زیر کلیک کنید :

دانلود بازی کشف مین یا Minesweeper 

چه اتفاقی برای ورق بازی و کشف مین در ویندوز ۸ و ۱۰ افتاده است؟ - چی جوری

در ویندوز ۸  هیچکدام بصورت پیشفرض نصب نمی باشد و برای نصب باید به استور ویندوز مراجعه کنید و اقدام به نصب بازی های کنید.

چطوری بازی کشف مین و ورق بازی را در ویندوز ۱۰ بدون تبلیغات بازی کنیم؟

در این بازی مایکروسافت تبلیغات را نیز قرار داده و این تبلیغات گاهی آزار دهنده می شود. برای اینکه بخواهید بدون تبلیغات و رایگان بازی کنید می توانید به سایت های زیر مراجعه کنید :

solitaireforfree.com

minesweeperforfree.com

همچنین می توانید از طریق گوگل اقدام به ورق بازی کنید. برای اینکار کافی است تا عبارت solitaire را در گوگل جستجو کنید و بازی را شروع کنید.

چه اتفاقی برای ورق بازی و کشف مین در ویندوز ۸ و ۱۰ افتاده است؟ - چی جوری

درباره نویسنده

امیرحسین

برای آنچه که اعتقاد دارید،
ایستادگی کنید،حتی اگر هزینه اش تنها ایستادن باشد
>>آلبر کامو<<

متن نظر