با دوستان خود در جایی قرار دارید اما هرچقدر که دوستانتان به شما آدرس می دهند موقعیتشان را پیدا نمی کنید. چه کار می توانید بکنید؟ با استفاده از گوگل مپ می توانید موقعیت مکانی دقیق دوستانتان را پیدا کنید.


 

در این روش با ارسال موقعیت مکانی خود فرد دریافت کننده ی موقعیت مکانی شما را با دقت بالا بر روی نقشه می بینید. دقت داشته باشید که  هر دو طرف باید برنامه ی گوگل مپ را بر روی گوشی خود نصب داشته باشند.

Install on Google PlayInstall on iTunesGoogle Maps

برنامه ی گوگل مپ را باز کنید. آن نقطه ی آبی را می بینید؟ آن نقطه شما هستید.

پیدا کردن موقعیت مخاطبین با گوگل
 - چی جوری

بر روی نقطه ی آبی ضربه بزنید تا پنجره ای برای شما باز شود. حالا بر روی گزینه ی share your location ضربه بزنید.

پیدا کردن مکان افراد توسط نقشه ی گوگل - چی جوری

در قدم بعدی از شما می پرسد که دوست دارید به چه مدت زمانی موقعیت شما در حال اشتراک باششد و برای فرد گیرنده نشان داده شود. پیشفرض این قسمت بر روی یک ساعت می باشد.

موقعیت یابی افراد با گوگل
 - چی جوری

پس از تعیین مدت زمان اشتراک گذاری موقعیت خود، بر روی Select People ضربه بزنید تا مخاطب مورد نظر را انتخاب کنید. اگر فرد مورد نظر شما جزئه مخاطبین شما نیست می توانید با کپی کردن لینک آن را از طریق اسمس برای او ارسال کنید.

پیدا کردن مکان افراد
 - چی جوری

پس از دریافت پیام شما از طریق اعلانات، با ضربه زدن بر روی آن به برنامه ی گوگل مپ می روند و موقیعت شما نمایش داده می شود.

پیدا کردن موقعیت مخاطبین با گوگل
 - چی جوری

این کار برای پیدا کردن افراد بسیار خوب است و لازم نیست مرتب از اطرافتان آدرس بپرسید. درواقع گوگل مپ مانند نقشه ی Marauder هری پاتر می باشد.

 

درباره نویسنده

امیرحسین

برای آنچه که اعتقاد دارید،
ایستادگی کنید،حتی اگر هزینه اش تنها ایستادن باشد
>>آلبر کامو<<

متن نظر